Як подати заяву на вступ та сформувати особову справу?

До Національного університету цивільного захисту України на навчання для здобуття ступеня бакалавра на денній формі навчання за коти державного замовлення приймаються громадяни України з повною загальною середньою освітою віком від 17 до 25 років. Вступник, якому на момент проведення вступної кампанії буде 16 років, має право вступати на навчання за державним замовленням у випадку, якщо станом на 31 грудня року вступу йому виповниться 17 років.

Для вступу на навчання вступник повинен особисто подати письмову заяву* на вступ, для чого в термін з 01 січня по 01 червня він повинен звернутися до найближчого до місця його проживання органу (підрозділу) Державної служби України з надзвичайних ситуацій (заява подається на ім’я керівника цього органу). До заяви додаються:

• - копію документа, що посвідчує особу та громадянство;
  • - копію військово-облікового документа;
  • - копію документа державного зразка про раніше здобуту повну загальну середню освіту та додаток до нього (за наявності);
  • - копії документів, які підтверджують право на пільги при зарахуванні на навчання (за наявності);
  • - інформаційна сторінка (сторінки) з результатами складання НМТ або ЗНО (за наявності).

*вступник має право подати до чотирьох заяв на вступ на навчання до НУЦЗ України за різними освітніми програмами.

На підставі заяви вступникові буде сформовано справу, яку орган (підрозділ) ДСНС України самостійно направить до НУЦЗ України (справа формується в одному екземплярі незалежно від кількості заяв на вступ).

Під час формування справи вступник повинен пройти професійно-психологічний відбір, попередній медичний огляд, за результатами яких визначатиметься його придатність до навчання в НУЦЗ України та проходження служби цивільного захисту.

Справу вступника, що надійшла до НУЦЗ України, буде розглянуто приймальною комісію університету, за результатом чого вступникові особисто або через орган (підрозділ) ДСНС України буде надано запрошення на складання вступного іспиту з фізичної підготовки. З вправами, що виконуються під час складання іспиту з фізичної підготовки, та нормативами можна ознайомитись тут.

Більш детальну інформацію щодо порядку подання заяви на вступ та оформлення справи вступника можна отримати за номером 063-106-85-83.