Для вступників з ТОТ

Шановні вступники!

В 2024 році набір на денну форму навчання за державним замовленням для здобуття ступеня бакалавра в університеті заплановано здійснювати за наступними спеціальностями та освітніми програмами:

Код

Спеціальність

Освітня програма

053

Психологія

Екстремальна та кризова психологія

161

Хімічні технології та інженерія

Радіаційний та хімічний захист

261

Пожежна безпека

Пожежна безпека

Пожежогасіння та аварійно-рятувальні роботи

263

Цивільна безпека

Цивільний захист

 

Для вступу на навчання за державним замовленням Вам слід за спрощеною процедурою сформувати особову справу вступника, для чого необхідно на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. надати документи за скороченим переліком (наведений нижче) у вигляді електронних копій (скан-копії, фотокопії, знімки екрану з єдиного порталу державних послуг “ДІЯ” тощо). Увага! В темі електронного листа необхідно зазначити своє прізвище, ім'я та по батькові, а в тексті електронного листа – контактні дані (номери мобільних телефонів, додаткові електронні адреси тощо).

Після отримання електронних копій (скан-копій, фотокопій, знімків екрану з єдиного порталу державних послуг “ДІЯ” тощо) НУЗЦ України самостійно сформує Вашу особову справу та проінформує про це підрозділ по роботі з персоналом (за постійним місцем реєстрації вступника або за його вибором) про бажання вступника вступити на навчання.

Перелік документів, які слід надати до НУЦЗ України, для формування особової справи вступника за спрощеною процедурою

заява (копія заяви) на вступ (для отримання зразка натисніть)*;

копія документа (одного з документів), що посвідчує особу та громадянство України;

копія документа державного зразка про здобуту повну загальну середню освіту і додатка до нього (за наявності);

копія документа, який підтверджує право на спеціальні умови щодо участі у конкурсному відборі (за наявності);

згода (копія згоди) на обробку персональних даних (для отримання зразка натисніть);

документи про проходження лікарсько-експертної (військово-лікарської) комісії (за наявності).

 

* – посаду, спеціальне звання, прізвище, ім’я, по батькові керівника органу (підрозділу) ДСНС Ви можете дізнатися за телефоном  063-106-85-83 або попередньо написавши електронного листа на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

 

Про отримання і опрацювання надісланих документів (копій документів) та оформлення особової справи Вам (використовуватимуться надані Вами контактні дані) буде надіслано про це відповідне повідомлення.  

Зазначаємо, що, відповідно до вимог наказу МВС від 12.04.2023 р. № 304, всі вступники, які вступають на навчання до НУЦЗ України на денну форму навчання за державним замовленням, повинні пройти медичний огляд та скласти вступний іспит з фізичної підготовки (нормативи дивись тут). Про дату проведення медичного огляду та іспиту з фізичної підготовки, які відбуватимуться в місті Черкаси, Вас заздалегідь (будуть використані надані Вами контактні дані) особисто повідомлять представники університету. 

 

Більш детальну інформацію про умови вступу на навчання за кошти державного замовлення Ви можете отримати за телефонами (написавши листа на адресу):

050-251-07-21 (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) – Асоцький Віталій Вікторович;

063-10-68-583, 098-80-90-081 (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) – Нєдов Андрій Петрович.

 

Також звертаємо Вашу увагу на те, що для вступу на навчання за кошти фізичних та/або юридичних осіб, особову справу вступника формувати НЕ ПОТРІБНО. Якщо у Вас є запитання стосовно вступу на навчання до університету за кошти фізичних та/або юридичних осіб Ви можете задати їх зателефонувавши за наступними номерами (написавши листа на адресу):

067-9960271 (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) – Бордюженко Світлана Ярославівна (факультет цивільного захисту, вступ на навчання за освітніми програмами "Цивільний захист", "Інженерне забезпечення саперних, піротехнічних та вибухових робіт", "Управління інформаційною безпекою об'єктів критичної інфраструктури");

095-9275800 (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) – Пліско Юлія Володимирівна (факультет оперативно-рятувальних сил, вступ на навчання за освітніми програмами "Пожежогасіння та аварійно-рятувальні роботи", "Радіаційний та хімічний захист");

067-4755697 (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) – Крещук Катерина Юріївна (соціально-психологічний факультет, вступ на навчання за освітніми програмами "Робота з персоналом", "Екстремальна та кризова психологія", "Соціальний захист та безпека населення");

050-6912905 (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) – Полупан Вікторія Анатоліївна (факультет пожежної безпеки, вступ на навчання за освітніми програмами "Пожежна безпека", "Аудит пожежної та техногенної безпеки");

066-7384014 (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) – Мирошниченко Вячеслав Вікторович (факультет техногенно-екологічної безпеки, вступ на навчання за освітніми програмами "Охорона праці", "Екологія", "Техногенно-екологічна безпека");

098-5186408 (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) – Сємілєтов Олександр Сергійович (навчально-науково-виробничий центр, освітня програма "Туризм").

 

 

 

 

Контактна інформація

  • вул. Чернишевська, 94 (схема проїзду) м. Харків, 61023, Україна
  • Тел./факс: (057) 700-31-71, 715-63-91
  • e-mail: nuczu@dsns.gov.ua
  • Приймальна комісія університета: (057) 707-34-06