Творче життя університету

Творче життя

 

Здобувачі вищої освіти Національного університету цивільного захисту України, окрім здобуття фахових знань, мають великий спектр напрямків для розвитку своїх творчих здібностей та можливості для участі у різно-тематичних заходах, концертах, творчих вечорах, конкурсно-розважальних програмах та фестивалях, які проходять як в університеті, так і за його межами. Для цього в університеті функціонує окремий структурний підрозділ Клуб університету. Клуб університету – це центр культури та організації дозвілля особового складу, культурно-просвітницька діяльність якого є фактором формування особистості громадянина, патріота, підтримання високого морального стану особового складу шляхом проведення культурно-просвітницьких заходів та організації дозвілля.

В клубі університету для  підвищення творчого розвитку здобувачів вищої освіти функціонують творчі колективи, які очолюють професіональні художні керівники:

 

  • Літературна студія «Джерело» - учасники колективу розвивають свої здібності в написанні власних авторських робіт, декламації творів відомих письменників та митців, практикують у веденні різноманітних заходів.

 

Художній керівник – Микола ЦЕЛУЙКО

   

  • Вокальний ансамбль «Палаючі серця» - учасники колективу розвивають свої вокальні здібності у виконанні класичних, сучасних та власних авторських композицій.

Художній керівник – Олеся БОЙКО

 

  • Хореографічний колектив «Flame» - універсальний колектив, який готує різностильові танцювальні композиції та авторські постановка.

Художній керівник – Вікторія Самійленко

  

  • Збірна гумористична команда «В наряді», «Люди в погонах» - команди, котрі трансформовані із відомої гумористичної команди «Украинские спасатели» - учасники української телевізійної ліги з гумору «Ліга Сміху».

Художній керівник – Антон МИРОШНИЧЕНКО

   

  • Театральна студія «Лицедій» - колектив, який готує постановки не тільки у класичному театральному стилі, а і в естрадному жанрі.

 

Художній керівник – Микола ЦЕЛУЙКО

 

  • Духовий оркестр університету – це професійний колектив до составу якого входять музиканти із вищою профільною освітою. Але кожен бажаючий здобувач вищої освіти, який має освіту музичної школи може стати повноцінним учасником оркестру.

Диригент – Георгій ЗУБ 

Кожен із творчих колективів є постійними учасниками та призерами культурно-масових заходів різних рівнів:

 

   

Талановита молодь університету є активними учасниками творчого та культуного життя університету, демонструючи свій яскравий талант при проведенні культурно-масових заходів. 

  

Загалом робота клубу спрямована  на сприяння подальшого розвитку української культури, популяризація професії рятувальника, задоволення культурно-національних потреб, естетичного виховання, підвищення культурного рівня, розвитку самодіяльної художньої творчості особового складу університету.

 

Контактна інформація

  • вул. Чернишевська, 94 (схема проїзду) м. Харків, 61023, Україна
  • Тел./факс: (057) 700-31-71, 715-63-91
  • e-mail: nuczu@dsns.gov.ua
  • Приймальна комісія університета: (057) 707-34-06