Вступ на контракт(Вступ на бакалавра на основі диплома молодшого спеціаліста (молодшого бакалавра))

Вступ на контракт

Особи, які раніше здобули освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста, освітньо-професійний ступінь фахового молодшого бакалавра, освітній ступінь молодшого бакалавра для здобуття освітнього ступеня бакалавра приймаються на скорочений строк навчання. Термін навчання для таких вступників становитиме:

• - 2 роки 10 місяців – для осіб, які вступають на основі раніше здобутого освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста або освітнього ступеня молодшого бакалавра за спеціальністю, що не є спорідненою для тієї, на яку здійснюється вступ на навчання;
  • - 1 рік 10 місяців – для осіб, які вступають на основі раніше здобутого освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста або освітнього ступеня молодшого бакалавра за спорідненою спеціальністю (перелік споріднених спеціальностей наведений в додатку 2 Правил прийому);
  • - 2 роки 10 місяців – для всіх вступників, які вступають на навчання на основі раніше здобутого освітньо-професійного ступеня фахового молодшого бакалавра.

Для вступу на навчання необхідно подати заяву в електронній формі скориставшись сайтом https://vstup.edbo.gov.ua/ . В разі неможливості подати заяву в електронній формі, слід звернутись до відбіркової  комісії факультету, на який запланований вступ на навчання (дивись номера телефонів наприкінці сторінки).

Набір на скорочений строк навчання на основі освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста, освітньо-професійного ступеня фахового молодшого бакалавра, освітнього ступеня молодшого бакалавра для здобуття ступеня бакалавра в 2023 році відбуватиметься за наступними спеціальностями та освітніми програмами:

Спеціальність

180

Пожежогасіння та аварійно-рятувальні роботи

65

Аудит пожежної та техногенної безпеки

30

263

Цивільна безпека

Цивільний захист

50

Охорона праці

30

Вступники, за їх вибором, для вступу на навчання можуть надати результати НМТ 2022-2023 років або ЗНО 2020-2021 років.

Мотиваційний лист – це документ, у якому абітурієнт пояснює причини й переваги своєї кандидатури для вступу до Національного університету цивільного захисту України (далі – НУЦЗ України) на відповідну освітню програму.

Мотиваційний лист завантажується абітурієнтом в особистому електронному кабінеті Єдиної державної електронної бази з питань освіти під час подачі заяви на вступ.

Для вступу на навчання необхідно подати заяву в електронній формі, скориставшись сайтом https://vstup.edbo.gov.ua/ . В разі неможливості подати заяву в електронній формі, або якщо у Вас виникли труднощі зі створенням електронного кабінету вступника, слід звернутись до відбіркової  комісії факультету, на який заплановано вступ на навчання (дивись номера телефонів наприкінці сторінки).

Денна

Заочна

Реєстрація заяв на участь у співбесідах (для осіб, які мають на це право відповідно до розділу 7 Правил прийому

з 03 липня до 18.00 25 липня
2023 року

Співбесіди для вступу з особами, які мають на це право відповідно до розділу 7 Правил прийому, проводяться:

з 07 липня до 31 липня
2023 року

Реєстрація заяв від осіб, які вступають на загальних умовах:

з 19 липня до 18.00 31 липня 2023 року

Надання рекомендацій до зарахування

не раніше 09 серпня 2023 року

Виконання вимог до зарахування

Протягом п’яти діб після надання рекомендації до зарахування, але не пізніше 29 серпня 2023 року

Зарахування вступників

не пізніше 30 серпня 2023 року

За наявності вакантних місць в університеті здійснюватиметься додаткове зарахування на навчання за кошти фізичних та/або юридичних осіб для здобуття ступеня бакалавра. Прийом заяв та документів для додаткового зарахування на навчання здійснюватиметься до 15 листопада (більш точні терміни з'ясовуйте на факультетах за номерами телефонів, що наведені нижче).

Більш детальну інформацію про умови вступу на навчання до НУЦЗ України можливо отримати за телефонами:

0958257970 – Юрченко Альона Олександрівна (вступ на освітню програму "Цивільний захист");

0959275800 – Пліско Юлія Володимирівна (вступ на освітні програми "Пожежогасіння та аварійно-рятувальні роботи", "Радіаційний та хімічний захист");

0674755697 – Крещук Катерина Юріївна (вступ на освітні програми "Екстремальна та кризова психологія", "Робота з персоналом");

0509795611 – Яровий Євгеній Анатолійович (вступ на освітні програми "Пожежна безпека", "Аудит пожежної та техногенної безпеки");

0667384014 – Мірошниченко Вячеслав Вікторович (вступ на освітні програми "Охорона праці", "Екологічна безпека", "Техногенно-екологічна безпека");

0985186408 – Сємілєтов Олександр Сергійович (вступ на освітню програму "Туризм").

Як нас знайти