КАФЕДРА ВІЙСЬКОВОЇ ПІДГОТОВКИ ОГОЛОШУЄ НАБІР НА НАВЧАННЯ

У 2023 році на навчання на кафедрі військової підготовки Національного університету цивільного захисту України приймаються громадяни України, які мають або здобувають вищу освіту за рівнем не нижче бакалавра (студенти всіх форм навчання, випускники закладів вищої освіти тощо). Прийом на навчання здійснюватиметься за на ступними програмами підготовки офіцерів запасу за військово-обліковими спеціальностями:

• «Організація пожежної безпеки»;
  • «Організація виховної та соціально-психологічної роботи»;
  • «Експлуатація та ремонт озброєння радіаційного, хімічного, біологічного захисту».

Порядок вступу на кафедру військової підготовки:

1) подати заяву на ім’я декана факультету закладу вищої освіти, де навчається студент (зразок заяви та інша інформація знаходиться на кафедрі військової підготовки Національного університету цивільного захисту України «НУЦЗ України»), до якої додати копії:

•  паспорта громадянина України;
  •  картки фізичної особи - платника податків;
  •  приписного свідоцтва (тільки юнаки).

2) отримати на кафедрі військової підготовки НУЦЗ України направлення на проходження військово-лікарської комісії (довідку про результати проходження військово-лікарської комісії слід подати на кафедру військової підготовки НУЦЗ України).

3) пройти в НУЦЗ України конкурсний відбір, який включає випробування: з

•  допризовної підготовки (тестування);
  •  професійно-психологічного відбору;
  •  фізичної підготовки (підтягування на перекладині для юнаків або комплексна силова вправа для дівчат, біг на 100 та 1000 метрів).

4) укласти контракт про військову підготовку на кафедрі військової підготовки НУЦЗ України.

Термін навчання – 2 роки.

Вартість послуги з військової підготовки за кошти фізичних осіб є не більшою, ніж в інших навчальних закладах.

Військове звання офіцера запасу дозволить служити на умовах контракту на посадах офіцерського складу Збройних Сил України, Служби безпеки України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби та зробити більш успішну кар’єру за цивільною спеціальністю.

Ми чекаємо на Вас!

Телефони для довідок та консультування (вступна комісія):

Як нас знайти