на основі раніше здобутого бакалавра або магістра (спеціаліста)

Вступ на бакалавра на основі раніше здобутого бакалавра або магістра (спеціаліста)

Особи, які раніше здобули освітній ступень бакалавра або магістра (освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліста) можуть вступити до НУЦЗ України для здобуття ступеня бакалавра зі скороченим терміном навчання. Термін навчання для таких осіб становитиме 2 роки 10 місяців

Набір на навчання для здобуття ступеня бакалавра на основі раніше здобутого ступеня бакалавра або магістра (освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста) в 2023 році відбуватиметься за наступними спеціальностями та освітніми програмами:

Спеціальність

180

Пожежогасіння та аварійно-рятувальні роботи

65

Аудит пожежної та техногенної безпеки

30

263

Цивільна безпека

Цивільний захист

50

Охорона праці

30

Для вступу на навчання такі вступники звертаються із відповідною заявою безпосередньо до відбіркової комісії факультету (дивись номера телефонів наприкінці сторінки). Під час подання заяви на навчання вступник особисто пред’являє оригінали документа (одного з документів), що посвідчує особу, та військово-облікового документа.

До заяви вступник додає:

• - копію документа (одного з документів), що посвідчує особу;
  • - копію військово-облікового документа;
  • - копію документа про раніше здобутий освітній ступень (освітньо-кваліфікаційний рівень) та додатка до нього;
  • - чотири кольорові фотокартки розміром 3 х 4 см.

Для зарахування на навчання вступники повинні будуть скласти фахове вступне випробування, яке проводитиметься в НУЦЗ України (очно або дистанційно). З програмами вступних випробувань можна ознайомитись тут.

Етапи вступної кампанії 2023 року

Денна та заочна

Прийом заяв та документів

19 липня - 10 серпня 2023 року

Вступні випробування проводяться

15 серпня - 16 серпня 2023 року

Зарахування вступників

не пізніше 30 серпня 2023 року

За наявності вакантних місць в університеті здійснюватиметься додаткове зарахування таких вступників. Прийом заяв та документів для додаткового зарахування на навчання здійснюватиметься до 15 листопада (більш точні терміни з'ясовуйте на факультетах за номерами телефонів, що наведені нижче).

Більш детальну інформацію про умови вступу на навчання до НУЦЗ України можливо отримати за телефонами:

0958257970 – Юрченко Альона Олександрівна (вступ на освітню програму "Цивільний захист");

0959275800 – Пліско Юлія Володимирівна (вступ на освітні програми "Пожежогасіння та аварійно-рятувальні роботи", "Радіаційний та хімічний захист");

0674755697 Крещук Катерина Юріївна (вступ на освітні програми "Екстремальна та кризова психологія", "Робота з персоналом");

0509795611 – Яровий Євгеній Анатолійович (вступ на освітні програми "Пожежна безпека", "Аудит пожежної та техногенної безпеки");

0667384014 – Мірошниченко Вячеслав Вікторович (вступ на освітні програми "Охорона праці", "Екологічна безпека", "Техногенно-екологічна безпека");

0985186408 – Сємілєтов Олександр Сергійович (вступ на освітню програму "Туризм").

Як нас знайти